Tverų Logotipas
Mūsų rėmėjai:
Tverų herbas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija Lietuvos Leader Leader Kaimo Plėtros Fondas

Kviečiame į adventinį renginį Gerumo angelas

Paskelbta 2014-12-08

Atgal į visas naujienas

Naujienos nuotrauka
Metai skaičiuoja atliktus darbus, todėl kartu su visais norime prisiminti tai, kas buvo reikšminga, gera, padėkoti už galimybę būti visiems kartu ir pakviesti visus į prasmingą, jaukų adventinį  renginį- popietę 
 
,,Gerumo angelas“,
 
kuris vyks 2014 m. gruodžio 14 d. (sekmadienį).
 
Kviečiame visus 12 val.  į  Tverų  Švč. Mergelės Marijos bažnyčią, kur bus aukojamos Šv. Mišios. Iškart po jų, kviečiame į Tverų kultūros namus, kur  bus nominuoti garsinantys ir puoselėjantys mūsų kraštą žmonės.
 
Renginio metu pasirodymais džiugins Agluonėnų kultūros namų moterų ansamblis ir Klaipėdos dramos teatro aktorė Vida Kojelytė.
 

Organizatoriai: Tverų seniūnija, Tverų bendruomenė,

Tverų kultūros namai

 
Renginys vykdomas pagal projektą „AVE visiems“ Nr. LEADER-13-RIETAVAS-02-003. Šis projektas yra vykdomas pagal Rietavo VVG „Rietavo iniciatyvos“ Rietavo savivaldybės kaimo vietovių plėtros strategijos II prioriteto „Bendruomenių gyvenimo kokybės gerinimas“, 2.1. priemonės „Kaimo gyventojų aktyvinimas, bendruomenių iniciatyvų skatinimas“, 2.1.1 veiklos sritį „Kaimo žmonių turiningą laisvalaikį ir aktyvų poilsį užtikrinančių veiklų rėmimas“ bei remiamas iš Europos Žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir Lietuvos valstybės biudžeto.
 


1 slide SineWave