Tverų Logotipas
Mūsų rėmėjai:
Tverų herbas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija Lietuvos Leader Leader Kaimo Plėtros Fondas

Parama bendruomenei

Tverams Žemaitijos krašto istorijoje tenka išskirtinė vieta. Senovėje čia būta svarbaus žemaičių gynybinio ar net dvasinio centro. Šiandien Tverai – ramus ir gražus miestelis į kurį subėga keliai iš Rietavo, Laukuvos, Varnių, Žarėnų. Po kietu asfaltu purienomis žydi prosenelių, senelių, tėvų įmintos pėdos. Kiekvienam iš mūsų – čia gimusiam, gyvenusiam ar dabar gyvenančiam brangus šis kraštas. Kartu šiltas, mielas, malonus...

 

„Mes gyvename ne vien savo laike. Kartu nešamės ir istoriją” – tokiu šūkiu  miestelio stende esate sutinkamas kiekvienas. 2018 metais Tverų miestelis tapo vienu iš dešimties Lietuvos mažųjų kultūros sostinių. Didžiuojamės suteiktu vardu. Šiais metais turėsime tinkamai reprezentuoti savo kraštą visai Lietuvai kaip kultūrinį - religinį židinį. Mažoji kultūra – tai judėjimas už kultūringesnį Lietuvos kaimą. Tai judėjimas už tai, kad  kuo daugiau verslininkų, kultūros atstovų įsitrauktų į šį judėjimą, kurie imtųsi iniciatyvos gaivinant mūsų krašto kultūrinį gyvenimą. Tai judėjimas, kurio tikslas rodyti ir skleisti turtingą ir turiningą kaimo bendruomenių kultūrinį, sportinį gyvenimą.

 

Mūsų siekis, kad per ateinančius metus Tverai taptų bendrystės pavyzdžiu, būtų dar labiau žinomi, lankomi ir patrauklūs, o vykdoma veikla turėtų išliekamąją vertę. Tai didžiulis iššūkis ir atsakomybė visai  bendruomenei. Šių metų renginių cikle ,,Tverai – Lietuvos mažoji kultūros sostinė 2018“  numatyta daug svarbių miesteliui renginių.

 

 Mums reikės didžiulės pagalbos, paramos ir palaikymo. Kreipiamės į Jus prašydami pagal galimybes prisidėti ir paremti Tverų bendruomenės  planuojamus renginius.

 

Lėšas, skirtas „Tverai – Lietuvos mažoji kultūros sostinė 2018“  renginiams, galite pervesti į bendruomenės  sąskaitą LT607300010077786477, banko kodas 73000, AB bankas Swedbankas. Įmonės kodas 171676569.

 

Būsime dėkingi  visiems prisidėjusiems  prie Tverų  kultūrinio gyvenimo.

 

Esate maloniai laukiami vyksiančiuos renginiuose.

 

Paramą taip pat galite skirti užpildę prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms elektroninio deklaravimo sistemoje.

 

Parama bendruomenei

 1 slide SineWave