Tverų Logotipas
Mūsų rėmėjai:
Tverų herbas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija Lietuvos Leader Leader Kaimo Plėtros Fondas

Pagalba iš Seimo nario J. Razmos

Paskelbta 2015-01-28

Atgal į visas naujienas

Naujienos nuotrauka

Tverų vidurinės mokyklos bendruomenė 2014 m. palydėjo džiugia, linksma ir gera nuotaika, juk į 2015 m. atėjo su nauju pavadinimu, statusu, projektais ir viltimi. Tapome Tverų gimnazija – o tai įpareigoja! Daug ką peržiūri, atlieki vidinį auditą, keli kartelę reikalavimų: sau, kolegoms, moksleiviams. Gimnazija – tai rimta. Tačiau yra dalykų, kurie nuo gimnazijoje dirbančių žmonių nepriklauso. Dėl mažo moksleivių skaičiaus atmetami projektai, kuklūs finansai. Esame maži, bet ne nematomi. Į mūsų poveikius atsiliepė Lietuvos Seimo narys Jurgis Razma. Sužinojęs mūsų problemas, ėmėsi iniciatyvos ir atėjo į pagalbą naujai gimnazijai.

2015 m. sausio 23 d. gerbiamas Seimo narys, atvykęs su savo padėjėja Vilija Butkevičiene padovanojo Tverų gimnazijos bibliotekai 3 kompiuterius ir spausdintuvą.

,,Galiu prisidėti nors nedidele dovanėle,-‘‘ sakė J. Razma. Tačiau mums tai jau didelis pastiprinimas. Juk viskas prasideda nuo mažų dalykų. O mūsų gimnazijos bendruomenė labai dėkinga Seimo nariui J. Razmai.1 slide SineWave