Tverų herbas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija Lietuvos Leader Leader Kaimo Plėtros Fondas

Stalo teniso pirmenybėse 2009

Paskelbta 2012-11-14

Atgal į visas naujienas

Naujienos nuotrauka

Sausio 24 d. Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos mažojoje sporto salėje vyko Rietavo savivaldybės stalo teniso pirmenybės. Kartu vyko ir tarpmokyklinės moksleivių komandinės varžybos, kuriose gražiai pasirodė Tverų vidurinės mokyklos moksleiviai vadovaujami mokytojos Loretos Lidekauskienės. Tverų mokyklos vaikinų komanda: Paulius Jonušas, Darius Umantas ir Karolis Grabauskas iškovojo III-ą vietą, ir buvo apdovanoti bronzos medaliais. Dar sėkmingiau kovojo Tverų vidurinės mokyklos merginos: Gintarė Karpavičiūtė, Gintarė Grabauskaitė ir Giedrė Karpavičiūtė. Merginos, po dramatiškos kovos, iškovojo I-ąją vietą. Jos buvo apdovanotos aukso medaliais ir įgijo teisę atstovauti Rietavo savivaldybę respublikinėse zoninėse varžybose, kurios įvyko Mažeikiuose. Šiose varžybose, vykusiose 2009-01-31, tarp septynių komandų, mūsų merginos iškovojo penktąją vietą.

Pasibaigus moksleivių varžyboms, prasidėjo asmeninės savivaldybės stalo teniso pirmenybės, kuriose norą dalyvauti pareiškė 15 moterų ir 24 vyrai iš visos savivaldybės. Tame tarpe buvo ir būrelis Tverų stalo teniso mėgėjų. Vyrų grupėje sėkmingiausiai iš tveriškių pasirodęs Vaidas Vilimas iškovojo IV-ą vietą. Moterų grupėje geriausiai sekėsi Virginijai Varkalytei, kuri finale, po atkaklios kovos nusileido žadvainiškei Rūtai Kalniūtei. Virginijai atiteko sidabro medalis. Dar sėkmingiau Virginija kovojo moterų dvejetų varžybose, kur poroje su žadvainiške Rūta Siminaite, įveikė visas varžoves ir iškovojo aukso medalius. Šioje rungtyje tveriškių pora, Loreta Lidekauskienė ir Gintarė Norkevičiūtė iškovojo bronzos medalius. Vyrų dvejetų varžybose tveriškiai Vaidas Vilimas ir Paulius Jonušas taip pat iškovojo bronzos medalius. Mišrių porų varžybose Loreta Lidekauskienė poroje su judrėniškiu Rolandu Judeikiu iškovojo sidabro medalius, o Gintarė Norkevičiūtė poroje su rietaviškiu Andriumi Černeckiu – bronzos.