Tverų Logotipas
Mūsų rėmėjai:
Tverų herbas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija Lietuvos Leader Leader Kaimo Plėtros Fondas

Susitikimas su aktore Virginija Kochanskyte

Paskelbta 2018-10-15

Atgal į visas naujienas

Naujienos nuotrauka

,,GYVENIMAS  tai kaip graži kelionė-

Išsirengi, keliauji ir grįžti atgal.

Vis priešais mus nežinoma vilionė,

Klaikus ir kerintis, tartum sirenos gal?“

                                              Jonas Aistis

 

        Žemaičių plentu pralėkus automobiliui, tarsi aukso pinigėliai skraido pakelės klevo lapai. Rudeniškos saulės nutvieksta gamta  spindi įvairiomis spalvomis. Viskas taip gražu, taip romatiška. Ir praėjęs penktadienio vakaras tveriškiams buvo malonus, šiltas, lauktas… Pagal Tverų bendruomenės vykdomą projektą ,,Tverai – mažoji Lietuvos kultūros sostinė 2018”, su programa ,,Gyvenimas kaip graži kelionė” svečiavosi aktorė Virginija Kochanskytė.

 

      Tobulas grožis, grakštumas, rafinuotos manieros,  charizma, aksominis balsas… trūksta žodžių norint apibūdinti šią žavią ir elegantišką moterį. Ją pelnytai galima vadinti viena pirmųjų aktorių, kuri Lietuvos teatrinėje erdvėje įtvirtino „poezijos artistės“ sampratą kaip savarankišką, savitą ir labai įdomų žanrą. Pirmąsias poezijos programas aktorė kūrė turėdama teatre itin daug vaidmenų. Šiuo metu Virginija  pati rašo kamerinių spektaklių scenarijus, juos režisuoja, kuria įvairių Lietuvos ir užsienio poetų bei rašytojų literatūrines kompozicijas. Taip pat yra inicijavusi, režisavusi ir drauge su kitų sričių menininkais (muzikais, dailininkais) atlikusi daugybę projektų, kuriuos žiūrovai mato tiek prestižiniuose šalies meno renginiuose, tiek mažuose miesteliuose.

 

     Puiku, kad buvo tokia galimybė susipažinti ir kartu su miela Virginija,  poezijos eilėmis pakeliauti per savo gyvenimą.

 

    Likome sužavėti šios talentingos aktorės profesionalumu, genialia atmintimi, perfekcionizmu ir trykštančia jaunatviška energija.

 

Bendruomenės informacija

   

 1 slide SineWave