Tverų herbas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija Lietuvos Leader Leader Kaimo Plėtros Fondas

Tveriškiai sportuoja

Paskelbta 2014-02-24

Atgal į visas naujienas

Naujienos nuotrauka

Nors nauji metai dar tik įsibėgėja, Tverų sportininkai nesėdi sudėję rankų, o veda aktyvų sportinį gyvenimą. Baigėsi daugiau nei mėnesį trukusios Tverų seniūnijos šachmatų pirmenybės, kuriose dalyvavo trys moterys ir 11 vyrų. Moterų tarpe, eilinį kartą nugalėtoja tapo Birutė Umantienė, antrą vietą iškovojo Irma Barsteigienė, o trečia liko Irina Norkevičienė. Labai atkakliai kova dėl seniūnijos čempiono titulo vyko tarp vyrų, čia antrus metus iš eilės nugalėtoju tapo Andrius Černeckis, antrą vietą iškovojo Vitalis Avik, trečią - Mindaugas Grigula.

Sausio 25 dieną Tverų ,,Vykinto“ šachmatų ir šaškių komandos dalyvavo Laukuvoje surengtame 8 komandų turnyre, skirtame Laukuvos šaškių – šachmatų klubo dviejų metų veiklos sukakčiai paminėti. Turnyre dalyvavo komandos iš Šilalės, Varnių, Ryškėnų, Kražių, Laukuvos ir Tverų. Tverų šachmatininkų komanda, kuriai atstovavo Birutė Umantienė, Vitalis Avik ir Pranas Rapalis iškovojo trečią vietą. Kiek blogiau sekėsi ,,Vykinto“ šaškininkų komandai, atstovaujamai Irmos Barsteigienės, Antano Palioko ir Juozo Norkevičiaus, jie turnyre liko ketvirti.

Vasario 8 dieną Plateliuose vyko komandinis vyrų šachmatų turnyras ,,Plateliai 2014“, kuriame dalyvavo pajėgios komandos iš Plungės, Mažeikių, Salantų, Platelių ir Tverų. Tverų ,,Vykinto“ komanda, kuriai šiame turnyre atstovavo Vitalis Avik, Pranas Rapalis ir Juozas Norkevičius, iškovojo ketvirtą vietą.

Vasario 8 dieną finišavo Rietavo savivaldybės 2013-2014 m. krepšinio pirmenybės, kuriose dalyvavo ir dvi Tverų ,,Vykinto“ ir ,,Vykintuko“ komandos. ,,Vykinto“ komanda, kurios sudėtyje žaidė Jonas Rekašius, Martynas Andrijauskas, Darius Bračkus, Aurimas Bružinskis, Dainius Butkus, Darius Vilimas, Egidijus Siutilas, Laimonas Mončys, Paulius Pliuškys, Gvidas Tamošauskas, Tadas Griguola, Erlandas Jazdauskis, Giedrius Bružinskis, Stasys Rekašius ir Raimondas Venskus, kovoje dėl trečios vietos rezultatu 73:63 įveikė Rietavo RLIG komandą, ir iškovojo bronzos medalius.

,,Vykintukų“ komanda, kurią atstovavo  Laimonas Jurkus, Žygis Žasytis, Ernestas Makaveckas, Edvinas Tamošauskis, Edgaras Varkalys, Aurelijus Špokas, Paulius Jurkevičius, Justas Šimkevičius, Lukas Grabauskas, Modestas Surplys, Rokas Barkauskas ir Tadas Metrikis galutinėje įskaitoje liko septintoje vietoje. Tai labai jauna komanda, tad visos pergalės jai priešaky. Šiuo metu ,,Vykinto“ krepšininkai tęsia kovą Lietuvos mažų miestelių krepšinio lygoje, komanda pateko į atkrintamąsias varžybas ir tęsia kovą dėl apdovanojimų.

Vasario 15 dieną Tverų sporto klubas ,,Vykintas“ kartu su Tverų bendruomene surengė šachmatų komandinį turnyrą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Šiame turnyre dalyvavo komandos iš Platelių, Laukuvos, Varnių, Ryškėnų ir dvi tveriškių komandos. Varžybų dalyvius pasveikino Tverų seniūnas Antanas Zalepūgas, Tverų bendruomenės pirmininkas Jonas Rekašius, Tverų  klebonas Darius Povilaitis. Po gražių sveikinimų užvirė kovos prie šachmatų lentų.

Atkaklios kovos truko keturias valandas, po kurių paaiškėjo nugalėtojai- jais tapo Ryškėnų komanda, kuriai atstovavo Martynas Sabaliauskis, Tomas Gaurylius. Virginijus Kuokšta ir Ieva Sabaliauskytė, antri liko plateliškiai Vaclovas Ramonas, Steponas Barsteika, Algirdas Narmontas ir Ramunė Ruginienė. Trečią vietą šiamia turnyre iškovojo Tverų ,,Vykinto“ komanda, kuriai atstovavo Paulius Pliuškys, Vitalis Avik, Mindaugas Grigula ir Irma Barsteigienė. Po varžybų, šios šventės dalyviams Tverų  kunigas Darius Povilaitis surengė įspūdingą ekskursiją po Tverų bažnyčią.

Vasario 23 dieną Tverų sporto klubas pirmą kartą surengė komandines poledinės žūklės varžybas. Nors varžybų organizatoriai, baimindamiesi blogų oro sąlygų, ledo būklės, per daug šių varžybų nereklamavo, tačiau norinčių gerai praleisti laiką gamtoje nestigo. Susirinko gausus būrys dalyvių ir dar antra tiek žiūrovų. Visi šventės dalyviai galėjo pasmaguriauti gardžios žuvienės, kuria vaišino Eugenijus Rubavičius. Į varžybas atvyko komandos iš Varnių, Rietavo, Plungės, Klaipėdos, Mažeikių, Medingėnų ir Tverų. Po trijų valandų žūklės paaiškėjo, kad geriausi žvejai yra Medingėnuose, jų komanda atstovaujama Laimio Mickevičiaus, Igno Almino ir Aurelijaus Piekaus pagavo 8,7 kg. žuvies ir tapo šių varžybų nugalėtojais. Antrą vietą iškovojo komanda ,,Tverų dublis“, kuriai atstovavo Valerijus Kudriavcevas, Tomas Kudriavcevas ir Andrius Gruinis, jų laimikis- 4,8 kg.

Nežymiai atsilikę treti liko rietaviškiai Vidmantas Pinikas, Mantas Gečas ir Mindaugas Uselis, jų laimikis- 4,6 kg. Apdovanotas buvo ir didžiausią žuvį pagavęs rietaviškis Mantas Gečas.

Tveriškiai ir toliau nežada sėdėti be veiklos, jau kovo 9 dieną prasidės stalo teniso turnyras, skirtas Tarptautinei Moters dienai paminėti, taip pat laukia Velykinis šeimų krepšinio turnyras, o vasarą- sporto šventė ,,Tveriškių sueiga 2014''.