Tverų Logotipas
Mūsų rėmėjai:
Tverų herbas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija Lietuvos Leader Leader Kaimo Plėtros Fondas

Tveriškių sportininkų pasiekimai

Paskelbta 2012-11-18

Atgal į visas naujienas

Naujienos nuotrauka

Š. m. gegužės 23 dieną buvo pirmą kartą surengtos Rietavo savivaldybės rankų lenkimo pirmenybės, kuriose dalyvavo ir tveriškiai rankų lenkikai. Moterų grupėje, svorio kategorijoje iki 80 kg. tveriškės Irena Rubavičiūtė buvo trečia, o Dovilė Ničajutė iškovojo antrąją vietą. Absoliučiojo svorio kategorijoje Dovilė Ničajutė taip pat iškovojo antrąją vietą.

Vyrų tarpe, svorio kategorijoje iki 100 kg. trečią vietą iškovojo Eugenijus Rapalis.

Absoliučioje svorio kategorijoje visus varžovus įveikė tveriškis Andrius Griguola, kuris ir tapo pirmuoju savivaldybės šių varžybų nugalėtoju.

 

Birželio 18 dieną Varniuose vyko ,,Varnių kermošius 2010“ šventė, kurios metu vyko gatvės krepšinio turnyras. Šiame turnyre dalyvavo 14 komandų iš Plungės, Užvenčio, Varnių, Janapolės, Požerės, Kuolainių ir Tverų. Tverų ,, Vykinto“ komanda, kuriai atstovavo Darius Vilimas, Aurimas Bružnskis, Paulius Pliuškys ir Eugenijus Rapalis, atkakliose kovose įveikė visus varžovus ir tapo šio turnyro nugalėtojais.

 

Birželio 20-ą dieną Telšiuose vyko finalinės Telšių apskrities seniūnijų varžybos, kuriose dalyvavo stipriausios Telšių, Plungės, Mažeikių ir Rietavo savivaldybių seniūnijų komandos.

 

Rietavo savivaldybei atstovavo tveriškių futbolistų, šachmatininkų, šaškininkų ir smiginio komandos. Visos Tverų komandos šiose žaidynėse pasirodė gana sėkmingai, nė vienas tveriškis negrįžo namo be medalio. Trečiąsias vietas iškovojo šachmatininkai: Gediminas Zaurakas, Pranas Rapalis ir Birutė Umantienė; šaškininkų komanda: Jonas Indzelis, Česlovas Rapalis ir Julija Ničajienė. Tverų futbolo komanda, kuriai atstovavo Eugenijus Rapalis, Darius Vilimas, Jonas Surplys, Ernestas Lenkšas, Juozas Norkevičius, Edikas Kungys ir Dainius Butkus, taip pat iškovojo bronzos medalius. Dar geriau sekėsi Tverų smiginio komandai, kuriai atstovavo Eugenijus Rapalis, Juozas Norkevičius ir Birutė Umantienė. Jie tik nežymiai nusileido komandai iš Mažeikių ir iškovojo sidabro medalius.1 slide SineWave